Krahasimi me Jozefina Topallin, Kulluri: Luli rri, por shiko se kush pëlqehet më shumë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:46 01-07-2019 Krahasimi me Jozefina Topallin, Kulluri: Luli rri, por shiko se kush pëlqehet më shumë (Foto) Jozefina Topalli dhe Lulzim Basha

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, ka bërë një krahasim sa i përket ish nënkryetares së PD, Jozefina Topallit dhe kreut aktual të PD, Lulzim Bashës.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Kulluri nxjerr në pah se faqja e Facebook-ut e Topallit kishte shumë më shumë pëlqime se sa faqja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës, duke treguar kështu popullaritetin që posedon ende tek simpatizantët e Partisë Demokratike, ish nënkryetarja e kësaj partie.

‘Luli Rri, por hidhi një sy edhe pëlqimeve që ke duke qenë kryetar dhe kësaj zonje si ish nënkryetare se sa pëlqime keni!’, shkruan Kulluri.

Jozefina.jpg

Lulzimi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038792848587036
array(1) { ["section"]=> string(95) "krahasimi-me-jozefina-topallin-kulluri-luli-rri-por-shiko-se-kush-pelqehet-me-shume-foto-170754" }