Krahasoi qeverinë me Juventusin, Vasili i kundërpërgjigjet Ramës: Shpjegojani rrypit që e zunë duke vjedhur kampionatin me manipulime

Publikuar tek: politike, më 20:14 18-02-2019 Krahasoi qeverinë me Juventusin, Vasili i kundërpërgjigjet Ramës: Shpjegojani rrypit që e zunë duke vjedhur kampionatin me manipulime

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili i është kundërpërgjigjur kryeministrit Rama pas reagimit të tij ndaj vendimit të opozitës për djegien e mandateve.

Rama e personifikoi qeverinë me Juventusin dhe ka thënë se kush është mbrapa tij të djegë mandatet.

Ndërkohë Vasili e quan idiot atë duke u shprehur se shpjegojani rrypit se Juventusin e zunë duke vjedhur kampionatin.

‘Edi Rama si hajdut krahasohet me Juventusin qe vodhi kampionatin

Po ç'eshte ky idiot kryeminister!

Shpjegojani rrypit,qe kur Juventusin e zune qe vidhte kampionatet me manipulime e blerje arbitrash,e bene shembull ja hoqen kampionatin dhe e cuan ne serine B.

Po ky shpirtin tek hajdutlleqet e ka,ndaj edhe shembujt me hajdutlleqe i jep, ndaj e krahason veten me Juventusin’, shkruan  Petrit Vasili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023004770278931
array(1) { ["section"]=> string(138) "krahasoi-qeverine-me-juventusin-vasili-i-kunderpergjigjet-rames-shpjegojani-rrypit-qe-e-zune-duke-vjedhur-kampionatin-me-manipulime-153300" }