Kreshnik Spahiu drekon me "Berluskonin e medias shqiptare" (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 02-01-2017 Kreshnik Spahiu drekon me

Kreu i Partisë Aleanca Kuqezi, Kreshnik Spahiu, ka shpërndarë një fotografi ku shihet teksa drekon me Irfan Hysenbelliun dhe Ylli Rakipin.

“Gëzuar Vitin e Ri” shkruan Spahiu teksa e quan Hysenbelliun Berluskonin e mediave shqiptare dhe Rakipin si Vittorio Sgarbi.

aewr43t3yyujuj.jpg

 

Untitled343434343434343434.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072109699249268
array(1) { ["section"]=> string(67) "kreshnik-spahiu-drekon-me-berluskonin-e-medias-shqiptare-foto-64445" }