Kreshnik Spahiu e konsideron fitore të tijën: Na dëgjuan shqiptarët, bojkotuan

Publikuar tek: politike, më 20:13 21-06-2015 Kreshnik Spahiu e konsideron fitore të tijën: Na dëgjuan shqiptarët, bojkotuan Aleanca Kuq e ZI

Kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu thotë se ka nisur festimet. Shkak është bojkoti që shqiptarët I kanë bërë procesit zgjedhor.

“Ora 19.00 Aleanca KuqeZi nis festën duke përshëndetur mbi 60% të shqiptarëve që bojkotuan zgjedhjet si dhe ata që shkatërruan fletët e votimit.Hapet shampanja e suksesit dhe nis rrugëtimi i fitores 2017”.

Që në krye të kësaj fushate Kreshnik Spahiu I ka bërë thirrje shqiptarëve që të bojkotojnë zgjedhjet. Ndërkohë që ai e ka konsideruar këtë si një fitore të tijën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grida Duma shpall fitoren në Durrës
Mbërrijnë kutitë e para në Pallatin e Sportit në Korçë, qytetarët presin t’u lexohet verdikti »
Article Logic
Execution time: 0.020224094390869
array(1) { ["section"]=> string(82) "kreshnik-spahiu-e-konsideron-fitore-te-tijen-na-degjuan-shqiptaret-bojkotuan-14260" }