Kreshnik Spahiu “godet” sërish, pas partisë braktis edhe Shqipërinë

Publikuar tek: politike, më 21:34 02-06-2017 Kreshnik Spahiu “godet” sërish, pas partisë braktis edhe Shqipërinë

Kreshnik Spahiu pasi u largua nga politika me dorëheqjen nga partia Aleanca Kuz e Zi, tashmë është dorëzuar totalisht.

Në një video të postuar nga ai vetë në rrjetet sociale tregohet një avion duke u ngritur dhe me mbishkrimin Goodbye Albania. A po largohet përgjithmonë Kreshnik Spahiu?

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044519901275635
array(1) { ["section"]=> string(70) "kreshnik-spahiu-godet-serish-pas-partise-braktis-edhe-shqiperine-81010" }