Kreshnik Spahiu “godet" sërish, pas PD-së braktis Shqipërinë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:30 03-06-2017 Kreshnik Spahiu “godet

Kreshnik Spahiu pasi u largua nga politika me dorëheqjen nga partia 'Aleanca Kuz e Zi', tashmë është dorëzuar totalisht.

Në një video të postuar nga ai vetë në rrjetet sociale tregohet një avion duke u ngritur dhe me mbishkrimin ‘Goodbye Albania’. Siç duket, Kreshnik Spahiu i zhgënjyer nga politika, ka vendosur të largohet. Përgjithmonë ose jo, mbetet për t’u parë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kodrat zienin nga fëmijët, shikoni çfarë bëjnë të zhveshur këta 2 qytetarë në anën tjetër të liqenit
Historike, Real Madrid fiton për të 12-ën herë Champions Leage »
Article Logic
Execution time: 0.011088132858276
array(1) { ["section"]=> string(63) "kreshnik-spahiu-godet-serish-pas-pd-se-braktis-shqiperine-81047" }