Kreshnik Spahiu i mallëngjyer për festa: S'di kush më mungon më shumë

Publikuar tek: politike, më 12:12 01-01-2018 Kreshnik Spahiu i mallëngjyer për festa: S'di kush më mungon më shumë

Kreshnik Spahiu që kur u largua nga Shqipëria nuk i ndërprere kontaktet edhe pse deklaroi shkëputje nga politika dhe jeta publike. 

Këtë herë, me rastin e festave, Kreshnik Spahiu është ndjerë disi nostalgjik. Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto me një diçiturë shumë domethënëse. Ai shprehet se kur janë larg vendit nuk dinë se për kë I merr më shumë malli, për Shqipërinë apo shqiptarët.

Më poshtë postimi i Spahiut:

Kur fluturojmë larg, s'di kush na mungon:

Shqip-ja, Shqip-tarët apo Shqip-ëria ?
Apo .....?!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012392997741699
array(1) { ["section"]=> string(75) "kreshnik-spahiu-i-mallengjyer-per-festa-s-di-kush-me-mungon-me-shume-105079" }