Kreshnik Spahiu i papërmbajtur, ofendon rëndë Edi Ramën përpara kamerave

Publikuar tek: politike, më 08:56 24-04-2016 Kreshnik Spahiu i papërmbajtur, ofendon rëndë Edi Ramën përpara kamerave

“Trapi i Tiranës, kryetrapi i shqiptarëve”, kështu e ka quajtur kreu i AK, Kreshnik Spahiu në transmetim të drejtpërndrejtë Edi Ramën teksa po fliste për “Shtet me duar të pastra”.

Duke i kërkuar falje SHBA që “Rama na turpëroi”, Spahiu ftoi Donald Trump të investojë në Shqipëri “kur Aleanca KuqeZi të qeverisë”.

“Populli i Tiranës voton, trapi i Tiranës numëron, pse ne duhet të zgjedhim modelin e trapit të Tiranës  përballë Trampit të New Yorkut? Shqiptarët po emigrojnë nga Rama dhe jo nga Trump. Fatkeqësi je ti që asnjëri nuk të merr seriozisht”, tha Spahiu duke kaluar te biznesmeni Nikollaq Neranxi për të cilin kreu i AK tha se, ndonëse nuk i ka shtrënguar ndonjëherë dorën, është një biznesmen i ndershëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023337841033936
array(1) { ["section"]=> string(77) "kreshnik-spahiu-i-papermbajtur-ofendon-rende-edi-ramen-perpara-kamerave-38524" }