Kreshnik Spahiu nis valën e protestave kundër qeverisë, destinacioni mbahet ‘sekret’

Publikuar tek: politike, më 18:40 19-12-2015

Kryetari i AK-së, Kreshnik Spahiu ka lajmëruar se nesër do të nis ‘vala e protestave kundër qeverisë’ së drejtuar nga kryeministri Edi Rama.

Me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale, Spahiu shprehet se protesta do të mbahet nesër në orën 09:00, por destinacioni është ‘sekret’. Ndoshta, Spahiu po planifikon diçka speciale për këtë nismë të re të tij.

Gjithsesi, pritet që protestat të organizohen përpara Kryeministrisë dhe ministrive kryesore. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01075291633606
array(1) { ["section"]=> string(87) "kreshnik-spahiu-nis-valen-e-protestave-kunder-qeverise-destinacioni-mbahet-sekret-28151" }