Kreshnik Spahiu paralajmëron “ortek” pas një ore: Ata që menduan se jemi pak, gabuan

Publikuar tek: politike, më 08:11 27-03-2016 Kreshnik Spahiu paralajmëron “ortek” pas një ore: Ata që menduan se jemi pak, gabuan

Kreshnik Spahiu i Aleancës KuqeZi paralajmëron “ortek” sot në orën 9:30. Spahiu thotë se kjo do të jetë surpriza e rradhës ndërsa shton:

“Ata që menduan se jemi pak dhe kauza vdiq gabuan rëndë.
Mos harroni ora 09:30 do shihni ortekun dhe alternativat tona për një Shqipëri tjetër”.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë protestë në dyert e ndonjë tjetër institucioni apo diçka më shumë se kaq. Megjithatë, aq kohë sa Spahiu thotë se kjo ëhstë “surprizë”, s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim për ta zbuluar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094468593597412
array(1) { ["section"]=> string(86) "kreshnik-spahiu-paralajmeron-ortek-pas-nje-ore-ata-qe-menduan-se-jemi-pak-gabuan-36107" }