Kreshnik Spahiu publikon bisedën: Sapo më shkruajti një demokrat

Publikuar tek: barometri, më 08:19 28-05-2018 Kreshnik Spahiu publikon bisedën: Sapo më shkruajti një demokrat

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka reaguar përsëri në lidhje me protestën e opozitës, të zhvilluar ditën e djeshme. 

Sipas Spahiut, një demokrat e ka pyetur se çfarë interesi ka Basha të shitet te Rama, pas akuzave të bëra ditën e djeshme, ndërsa ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, e ka ironizuar, duke e lidhur me futbollin shqiptar.

“Sa më shkruajti një demokrat: “Çfarë interesi ka Basha të shitet tek Rama kur synon të bëhet Kryeministër”. -Sapo ju përgjigja: “Të njëjtin interes që kishte Skënderbeu dhe shiti ndeshjet e Ch. Ligës se s’mund të dilte dot dje kampion Europe”- shkruan Spahiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063683986663818
array(1) { ["section"]=> string(70) "kreshnik-spahiu-publikon-biseden-sapo-me-shkruajti-nje-demokrat-122339" }