Kreshnik Spahiu “rikthehet” ndryshe me mjekër, syze dhe kapele: Ka jetë përtej politikës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:21 23-08-2017 Kreshnik Spahiu “rikthehet” ndryshe me mjekër, syze dhe kapele: Ka jetë përtej politikës (FOTO)

Ish kreu i “Aleancës Kuq e zi”, Kreshink Spahiu, pas përjashtimit nga listat e PD-së për zgjedhjet e 25 qershorit, hoqi dorë përgjithmonë nga politika.

Menjëherë dy ditë më vonë ai u largua nga Shqipëria, por mësa duket Spahiu e ka lënë pas trishtimin që e pushtoi në qershor dhe tashmë i është rikthyer jetës normale. Këtë gjë ish politikani Spahiu e ka treguar përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale, me një diçiturë mëse domethënëse.

Spahiu poston foton duke shkruar “Ka gjithmonë më shumë jetë përtej politikës”, por domethënia e kësaj shprehje nga ana e tij nuk dihet, vetëm e ardhmja do mundet ta zbulojë.

Postimi i Spahiut:

21040625_1629792910426372_742813937_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074260234832764
array(1) { ["section"]=> string(95) "kreshnik-spahiu-rikthehet-ndryshe-me-mjeker-syze-dhe-kapele-ka-jete-pertej-politikes-foto-89987" }