Kreshnik Spahiut më në fund i mbushet mendja të firmosë “Vetingun” por... s’gjen asnjë çadër nëpër Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:54 09-04-2017 Kreshnik Spahiut më në fund i mbushet mendja të firmosë “Vetingun” por... s’gjen asnjë çadër nëpër Tiranë

Goditëse këtë herë ironia e kreut të Aleancës Kuqezi Kreshnik Spahiu për çadrat e “vetingut” që për disa ditë me rradhë “lulëzuan” nëpër Tiranë duke sfiduar çadrën e opozitës vendosur përpara Kryeministrisë.

Por, si për habinë e të gjithëve, këto çadra janë zhdukur dhe e vetmja çadër e mbetur është ajo e Bashës.

“Po kërkoj të firmos Vetingun por s'po gjej asnjë çadër nëpër Tiranë! Ku dreqin janë?” pyet Spahiu duke ngjallur në fakt kureshtjen e të gjithëve.

Ç’u bë me këto çadra?!

niku.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.192950963974
array(1) { ["section"]=> string(106) "kreshnik-spahiut-me-ne-fund-i-mbushet-mendja-te-firmose-vetingun-por-s-gjen-asnje-cader-neper-tirane-74598" }