Kretë, Shqipëria dhe Greqia arrijnë marrëveshjen për detin

Publikuar tek: barometri, më 08:22 12-11-2017 Kretë, Shqipëria dhe Greqia arrijnë marrëveshjen për detin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013724088668823
array(1) { ["section"]=> string(63) "krete-shqiperia-dhe-greqia-arrijne-marreveshjen-per-detin-99231" }