Kreu i FRPD ka festë por para kësaj... jep një mesazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:36 25-01-2018 Kreu i FRPD ka festë por para kësaj... jep një mesazh

Kreu i Forumit Rinor në Partinë Demokratike Belind Këlliçi, mbrëmë ka patur arsye për të festuar; 31 vjetorin e lindjes.

Por para festës, Belindi ka vënë protestën e 27 janarit, të shtunën në orën 12:00.

Në vend të një falenderimi për urimet e shumta, kreu i FRPD ka zgjedhur të bëjë një apel, dy ditë para protestës duke ftuar gjithkënd që t’i bashkohet.

“30% e shqiptarëve nuk paguajnë dot faturën e dritave dhe të ujit, ndërkohë 300 milionë euro janë shpenzuar për luksin e Edi Ramës”, shkruan Belindi në mesazhin e tij.

feste.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088210105895996
array(1) { ["section"]=> string(57) "kreu-i-frpd-ka-feste-por-para-kesaj-jep-nje-mesazh-107851" }