Kreu i FRPD-së merr prindërit në protestën për Teatrin, poston foton 'me mamin dhe babin' (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 20-05-2020 Kreu i FRPD-së merr prindërit në protestën për Teatrin, poston foton 'me mamin dhe babin' (Foto)

Opozita jashtë parlamentare ka mbështetur edhe në ditën e dytë protestën e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit.

Grupimet e të rinjve të LSI, PD por edhe ata të Vetëvendosjes kanë qenë sot të pranishëm. Mes tyre edhe kreu i FRPD-së Belind Këlliçi i cili ka marrë në protestë edhe prindërit.

“Me mamin dhe babin, ne protesten e rradhes te Aleances per Mbrojtjen e Teatrit”, shkruan ai në rrjetet sociale, teksa posotn edhe foton, ku duket me dorën e fashuar pasi pësoi lëndime gjatë konfrontimit me forcat e policisë.

dfhdetrherth5h4h4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010004043579102
array(1) { ["section"]=> string(98) "kreu-i-frpd-se-merr-prinderit-ne-protesten-per-teatrin-poston-foton-me-mamin-dhe-babin-foto-207169" }