Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame preket nga Covid-19

Publikuar tek: aktualitet, më 11:31 21-10-2020 Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame preket nga Covid-19 Kreu i Kadastrës, Artan Lame

Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.

Newsbomb.al mëson se Lame është prekur rreth tre ditë më parë nga virusi Sars-Cov-2, por aktualisht është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

Ai ka kërkuar vetë kryerjen e tamponit, pasi i janë shfaqur disa simptoma të lehta. Lame po qëndron i karantinuar në shtëpinë e tij, ku po merr edhe trajtimin mjekësor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Agjenti i shërbimeve sekrete turke urdhërohet të vrasë politikanen austriake, ‘trembet’ dhe shkon ‘me këmbët e veta' në Polici: Jam trajtuar nga MIT, por jam në pension
U padit nga Aleanca për Teatrin, Gjykata e Tiranës jep vendimin për nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku »
Article Logic
Execution time: 0.01187801361084
array(1) { ["section"]=> string(64) "kreu-i-kadastres-shqiptare-artan-lame-preket-nga-covid-19-224550" }