Kreu i sapozgjedhur i Akademisë së Shkencave nuk përmbahet ndaj gazetares: JE SHUMË E EKSITUAR, shko mjekohu

Publikuar tek: aktualitet, më 15:37 24-05-2019 Kreu i sapozgjedhur i Akademisë së Shkencave nuk përmbahet ndaj gazetares: JE SHUMË E EKSITUAR, shko mjekohu

Skënder Gjinushi u zgjodh sot, kryetar i Akademisë së Shkencave.

 Ndërkohë në rrjet po qarkullon një video teksa Gjinushi i është kthyer me një gjuhë aspak etike një prej gazetareve që prisnin prononcimin e tij pas numërimit të votave.

Teksa gazetarja i drejton një pyetje Gjnushi i thotë: Mos bëj pyetje që nuk ka përgjigje.

Sapo largohet pak nga mikrofonat e gazetarëve Gjinushi thotë duke iu drejtuar gazetares: Je shumë e eksituar, shko mjekohu.

'Mjekohu ti zotëri, kujdes me gjuhën sepse je dhe kruetari i akademisë së Shkencave', i është kthyer gazetarja.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032018899917603
array(1) { ["section"]=> string(113) "kreu-i-sapozgjedhur-i-akademise-se-shkencave-nuk-permbahet-ndaj-gazetares-je-shume-e-eksituar-shko-mjekohu-165564" }