Kreu marrëdhënie seksuale me 6 nxënës, mësuesja në akuzë

Publikuar tek: bota, më 17:49 21-05-2019 Kreu marrëdhënie seksuale me 6 nxënës, mësuesja në akuzë

Në Zelandën e Re në qytetin e Marlborough në një kolegj me djem një mësuese është akuzuar se kishte kryer marrëdhënie seksuale me 6 nxënës.

Bëhet me dije se mësuesja është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Ngjarja u zbulua kur në një video në ‘Snapchat’ dy djemtë shfaqeshin duke u puthur me mësuesen.

'Janë fëmijë të vegjël nuk më besohet se si i ka manipuluar dhe luajti me mendjen e tyre', tha nëna e një djali.

Shkolla i informoi prindërit se çështja do të hetohet në tërësi dhe nëse rezulton e vërtetë, ndaj mësueses do të ngrihen akuza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028001070022583
array(1) { ["section"]=> string(62) "kreu-marredhenie-seksuale-me-6-nxenes-mesuesja-ne-akuze-165163" }