Kreu marrëdhënie seksuale me të miturin, 16 muaj burg për mësuesen

Publikuar tek: bota, më 06:35 07-10-2017 Kreu marrëdhënie seksuale me të miturin, 16 muaj burg për mësuesen

Një mësuesë është arrestuar dhe dënuar me 16 muaj burg pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me nxënësin e saj të mitur 15 vjeçar, në Londër.

 Mediat britanike shkruajnë se 23-vjeçarja Alice McBrearty ka thënë se prej katër muajsh ka qenë në një marrëdhënie me të miturin, madje janë parë shpesh tek putheshin dhe përqafoheshin në shkollë e hotele.

Policia ka lajmëruar se Alice e kishte ftuar edhe në shtëpinë e prindërve të saj për të kaluar natën së bashku. Gjatë seancës gjyqësore mesuesja u dënua me 16 muaj burg, për abuzim me të mitur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Po ndodh: Nis ndërtimi i 'murit Trump', ja pamjet nga droni
Kujdes! Ndërron jetë gazetarja në Japoni, arsyeja tepër e frikshme »
Article Logic
Execution time: 0.011047124862671
array(1) { ["section"]=> string(71) "kreu-marredhenie-seksuale-me-te-miturin-16-muaj-burg-per-mesuesen-95021" }