Kreu testin për Covid-19, dalin përgjigjet e analizave të ish-futbollistit shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 17:01 28-03-2020 Kreu testin për Covid-19, dalin përgjigjet e analizave të ish-futbollistit shqiptar

Ish-futbollisti, Florian Riza, ka rezultuar negativ, pas testit të parë që ka bërë për COVID-19.

Mësohet se prej disa ditësh, ai ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv.

Gendja e Rizajt ka ardhur në përmirësim nga dita në ditë, por atij do i duhet të qëndrojë sërish në karantinë, për të konfirmuar përfundimisht që e ka kaluar këtë situatë.

Riza punon në FSHF në sektorin e futbollit të femrave dhe para disa kohësh ishte pjesë e një seminari në Itali, ku dyshohet se mund të ketë marrë edhe virusin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019259929656982
array(1) { ["section"]=> string(89) "kreu-testin-per-covid-19-dalin-pergjigjet-e-analizave-te-ish-futbollistit-shqiptar-200428" }