Krijojnë tunele për të vedhur stoli, arrestohen disa persona

Publikuar tek: bota, më 15:54 21-07-2016

Policia ka vënë në pranga disa përsona pasi gërmuan tunele për të vjedhur stoli.

Ngjrja ka ndodhur në Napoli të Italisë ku disa persona tentuan të vjedhin sende me vlerë përmes disa tuneleve që kishin gërmuar.

Policia pasi është vene në dijeni ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e personave përgjegjës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017868995666504
array(1) { ["section"]=> string(65) "krijojne-tunele-per-te-vedhur-stoli-arrestohen-disa-persona-47321" }