Krim brenda familjes, burri qëllon për vdekje me gurin e peshores gruan e tij

Publikuar tek: aktualitet, më 18:16 09-10-2015 Krim brenda familjes, burri qëllon për vdekje me gurin e peshores gruan e tij

Një krim brenda familjes dyshohet se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit. Antigoni Fili, 60 vjeç, ka gjetur vdekjen pasi është qëlluar në kokë me gurë peshoreje nga burri i saj, Arqile Fili.

Ngjarja mendohet se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ndërsa viktima është gjetur sot  në banesë nga vajza e saj.

Arqile Fili është larguar nga banesa pasi ka kryer krimin, por sapo policia është njoftuar për ngjarjen është bërë i mundur edhe arrestimi i tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë, automjeti përfshihet nga flakët
Arrestohen 2 hajdutë italianë dhe një shqiptar në Lezhë, pranga edhe mjekut »
Article Logic
Execution time: 0.012821912765503
array(1) { ["section"]=> string(82) "krim-brenda-familjes-burri-qellon-per-vdekje-me-gurin-e-peshores-gruan-e-tij-22743" }