Krim brenda familjes, vëllai vret vëllanë në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 21:42 01-06-2015 Krim brenda familjes, vëllai vret vëllanë në Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndohur para disa minutash në qytetin e Elbasanit, ku vëllai ka vrarë vëllanë në fshatin Shushicë.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një konflikti midis dy vëllezërve. Ibrahim Terziu ka vrarë vëllanë e tij Rrexhep Terziu dhe më pas është larguar në drejtim të paditur. Policia është vënë në ndjekje të tij si dhe ka isur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlorë, arrestohet doganieri dhe një biznesmen për kontrabandë
Kokainë dhe hashash nga Mamurrasi drejt Greqisë, si punonin 10 të arrestuarit »
Article Logic
Execution time: 0.012089014053345
array(1) { ["section"]=> string(57) "krim-brenda-familjes-vellai-vret-vellane-ne-elbasan-12430" }