Krim monstruoz, mamaja e sapolindur përdhunohet në spital, kamera fikson autorin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:14 23-02-2016

Një krim monstruoz ka ndodhur në New Delhi të Indisë.

Gruaja e sapolindur pas një ndërhyrje çezariane është përdhunuar në spital. Ajo ndodhej në repartin e mbikqyrjes pas lindjes dramatike kur autori ka hyrë duke u thënë rojeve si ishte mjek. Kamerat kanë fiksuar fytyrën e tij dhe policia po punon intensivisht për ta arrestuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjermania tërheq nga tregu të gjitha çokollatat Mars dhe Snickers
Elefanti u bën masazh turistëve. A do ta provonit dhe ju? (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0091660022735596
array(1) { ["section"]=> string(90) "krim-monstruoz-mamaja-e-sapolindur-perdhunohet-ne-spital-kamera-fikson-autorin-video-33333" }