Krim në familje, 62-vjeçari vret gruan dhe më pas veten

Publikuar tek: rajon, më 18:35 24-06-2019 Krim në familje, 62-vjeçari vret gruan dhe më pas veten Foto ilustruese

Një krim i rëndë ka tronditur Manastirin ditën e sotme.

Mësohet se një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij dhe më pas ka vrarë veten.

Sipas ministrisë së Brendshme, 62-vjeçari me iniciale S.Gj. ka vvarë gruan 57-vjeçaren me iniciale M.GJ pas një mosmarrëveshje.

'Më 23 qershor 2019, në orën 14:15, në SPB-Manastir u raportua se në një banesë në rrugën 'Kliment Ohridski' në Manastir, S.Gj. (62) pas një mosmarrëveshje të mëparshme, vrau gruan e tij M.Gj. (57), ndërsa më pas kreu vetëvrasje. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupat e vdekur janë dorëzuar për autopsi', thuhet në njoftimin e ministrisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010276794433594
array(1) { ["section"]=> string(61) "krim-ne-familje-62-vjecari-vret-gruan-dhe-me-pas-veten-169586" }