Krimet e Rënda letër porosi Greqisë, çfarë i kërkojnë për Tahirin dhe Habilajt

Publikuar tek: aktualitet, më 15:23 06-02-2018 Krimet e Rënda letër porosi Greqisë, çfarë i kërkojnë për Tahirin dhe Habilajt

Prokuroria e Krimeve të Rënda i dërgon nje letër porosi autoriteteve greke.

Sipas News 24, në këtë letër kërkohet informacion për Saimir Tahirin dhe grupin e Habilajve.

Kujtojmë se ditë më parë Prokuroria shtyu me tre muaj hetimet për ish-ministrin e Brendshëm. Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shën Valentini/ Newsbomb.al shpall fituesin: Ja kush i është përgjigjur saktë 5 pyetjeve
Ambasada gjermane në Tiranë hap aplikimet: Afati i fundit 26 marsi »
Article Logic
Execution time: 0.012691020965576
array(1) { ["section"]=> string(84) "krimet-e-renda-leter-porosi-greqise-cfare-i-kerkojne-per-tahirin-dhe-habilajt-109340" }