“Krimi i vitit”, i vjedh akulloren “live” në televizion (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:59 13-11-2019 “Krimi i vitit”, i vjedh akulloren “live” në televizion (Video) Foto: Fox Sports

T’i vjedhësh dikujt ushqimin, është një krim thuajse i pafalshëm, por ta bësh këtë drejtpërdrejt në një kanal televiziv?!

Në fakt, kjo është ekzaktësisht ajo çka ka ndodhur gjatë intervistës me fansat e NHL në përfundim të ndeshjes Carolina Hurricanes dhe Ottawa Senators në SHBA.

Teksa një person jep intervistë, ai shpërqëndrohet nga gazetari, ndërsa “autori i krimit” përfiton nga rasti dhe i vjedh akulloren.

Për më tepër ndiqni videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Santiago 15-vjeçar 'nuk ndalon dot së vrari njerëz': Më paguajnë 100 euro për një ekzekutim, me pëlqen gjaku
TRAGJEDI në Sllovaki/ Autobusi me studentë përplaset me kamionin, 12 të vdekur dhe 15 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011358976364136
array(1) { ["section"]=> string(63) "krimi-i-vitit-i-vjedh-akulloren-live-ne-televizion-video-185817" }