“Kriminelë, kriminelë”... Opozita bllokon foltoren, revoltohet nga vendi deputetja e PS: Po ju mbyllet laku

Publikuar tek: politike, më 12:30 01-02-2018 “Kriminelë, kriminelë”... Opozita bllokon foltoren, revoltohet nga vendi deputetja e PS: Po ju mbyllet laku

Opozita vazhdon të mbajë bllokuar foltoren e Kuvendit ndërsa deputetët bërtasin me të madhe “kriminelë, kriminelë” dhe u bien me dorë tavolinave duke krijuar zhurmë në seancë.

Sakaq, fjalën e ka marrë socialistja Adelina Risto e cila e revoltuar i është drejtuar deputetëve opozitarë.

“Po krijoni një model të keq. Uzurponi foltoren për të mbuluar zullumet. Po ju mbyllet laku, ndaj...", tha deputetja socialiste.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011052846908569
array(1) { ["section"]=> string(106) "kriminele-kriminele-opozita-bllokon-foltoren-revoltohet-nga-vendi-deputetja-e-ps-po-ju-mbyllet-laku-108711" }