Krimineli simpatik…Sërish në burg

Publikuar tek: bota, më 15:24 06-02-2015 Krimineli simpatik…Sërish në burg Fotografia e arrestimit të Jeremy Meeks

Foto: Stockton Police Dept

Jeremy Meeks, fotografia e të cilit u përhap masivisht në rrjetet sociale vitin e kaluar, është dënuar sërish me dy vjet burg për kërcënim me armë.

I burgosuri i cili u bë i njohur në rrjetet sociale si “krimineli simpatik”, fotografia e të cilit tërhoqi një numër të madh admiruesesh femra, është dënuar sërish me dy vjet burg.

Në një intervistë nga burgu Jeremy Meeks, tha se ishte i martuar dhe ka një fëmijë. “Dua të dinë që unë nuk jam një zbukurim, nuk është në tipin tim”, u shpreh ai.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01318097114563
array(1) { ["section"]=> string(38) "krimineli-simpatik-serish-ne-burg-2540" }