Krishtlindje, Olta Gixhari “ngre” temperaturat në Korçë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 25-12-2017 Krishtlindje, Olta Gixhari “ngre” temperaturat në Korçë (FOTO)

Shumë nga pesonazhet e njohur kanë zgjedhur Korçën për të festuar Krishtlindjet. Kësaj zgjedhje i është bashkuar edhe Olta Gixhari.

Aktorja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram momente nga festa si dhe ka gjetur rastin për ti uruar për Krishtlindje.

Ndërkohë ajo që bie në sy është veshja me shumë klas e aktores, e cila ka “ngritur” temperaturat e ulëta në Korçë.

OLTA.PNG

 

 

 

❤️ @hani_i_pazarit #korce

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flori “thikë” pas shpine Elvanës, zbulohet lidhja me shoqen e ngushtë të këngëtares
Erik Fullani zbulon ‘Menunë’ e drekës së Krishtlindjeve (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012359142303467
array(1) { ["section"]=> string(64) "krishtlindje-olta-gixhari-ngre-temperaturat-ne-korce-foto-104314" }