Krishtlindjet në Angli, dy princeshat për herë të parë në publik së bashku (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:55 25-12-2017 Krishtlindjet në Angli, dy princeshat për herë të parë në publik së bashku (FOTO)

Meghan Markle dhe Kate Middleton u paraqitën për herë të parë së bashku mëngjesin e Krishtlindjeve, në kishën e Shën Marisë Magdalenë në Sandringham. 

Dy kunatat shfaqen të buzëqeshura, pasi u përshëndetën nga një turmë e madhe njerëzish që kishin mbushur rrugët e qytetit. Kate e përshëndeti veçmas turmën, ndërsa Meghan qëndroi pranë Princ Herry.

Sakaq, diçka tjetër që bie në sy është edhe fakti se Meghan Markle shfaqet në publik si pjesë e familjes mbretërore vetëm disa javë pasi u njoftua fejesa me Princ Herry, ndërsa Kate shënoi daljen e saj të parë në kishë me familjen mbretërore pas martesës me Princ William.

image.jpg

image_2.jpg

image_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armëpushimi i Krishtlindjes: Si i hodhën pushkët armiqtë dhe festuan së bashku në 25 dhjetor 1914
Projekt për të mbrojtur pemët nga elefantët, bletët mund të hyjnë në punë... »
Article Logic
Execution time: 0.011697053909302
array(1) { ["section"]=> string(85) "krishtlindjet-ne-angli-dy-princeshat-per-here-te-pare-ne-publik-se-bashku-foto-104331" }