Kristen Stewart mahnit në videoklipin e ri të grupit "The Rolling Stones"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:10 02-12-2016

Shumë prej nesh e  mbajnë mend Kristen Stewart në rrolin e Belës te “Twilight”.

Ajo vjen si protagoniste e këngës më të re nga The Rolling Stone. Kristen shfaqet duke bërë xhiro me një makinë të stilit vintage në Los Angeles. E veshur me një bluze të bardhë, xhinse dhe syze, aktorja bën xhiro rreth qytetit, ndalon në një pikë karburanti dhe bën rrotullime me makinë teksa perëndon. “Nuk më deshi shumë kohë ta kuptoja idenë” tha Stewart. Për më shumë shihni videoklipin...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02169394493103
array(1) { ["section"]=> string(77) "kristen-stewart-mahnit-ne-videoklipin-e-ri-te-grupit-the-rolling-stones-61390" }