Kristi Pinderi pyet gazetaren e Brukselit për Ballën: Shyqyr se tersllëk sjell ai njeri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 22-03-2016 Kristi Pinderi pyet gazetaren e Brukselit për Ballën: Shyqyr se tersllëk sjell ai njeri

Aktivisti i LGBT duket se nuk gëzon simpati për deputetin socialist Taulant Balla që i shpëtoi mrekullisht shpërthimeve në Bruksel.

Kristi Pinderi pyet gazetaren Arta Tozaj se ku është Balla dhe kur gazetarja e siguron se është i sigurtë, ai shkruan: “Eh shyqyr se tersllëk sjell ai njeri”, duke “fajësuar” kështu deputetin përsa ndodhi në Bruksel.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025463819503784
array(1) { ["section"]=> string(92) "kristi-pinderi-pyet-gazetaren-e-brukselit-per-ballen-shyqyr-se-tersllek-sjell-ai-njeri-35715" }