Kristi Pinderi tjetër njeri, shihni sa ka ndryshuar së fundmi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:59 14-09-2016 Kristi Pinderi tjetër njeri, shihni sa ka ndryshuar së fundmi (FOTO)

Komplet tjetër njeri duket Kristi Pinderi tani. Kreu i Lëvizjes LGBT ka vendosur të ndryshojë ‘’Look’’, duke prerë shumë shkurt flokët dhe duke lënë pak mjekër.

Por ajo që habit është edhe dizenjo e bluzës që mban veshur. Me foton e Putinit të stampuar, ku presidenti rus është i lyer. Kjo është bluza tipike e përdorur nga pjesëtarët e Lëvizjes LBGT ruse.

 

 kristipinderilooki.jpg

kristipinderi.jpg

Kristi Pinderi muaj më parë

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035737991333008
array(1) { ["section"]=> string(71) "kristi-pinderi-tjeter-njeri-shihni-sa-ka-ndryshuar-se-fundmi-foto-52909" }