Kristi Pine, anëtari i bandës së tritolit në Tiranë, tenton vetëvrasjen në burg

Publikuar tek: aktualitet, më 16:05 15-04-2015 Kristi Pine, anëtari i bandës së tritolit në Tiranë, tenton vetëvrasjen në burg

Kristi Pine, i dyshuar si vrasës me pagesë dhe për atentatet e tritolit ka tentuar që të vrasë veten mbrëmjen  e djeshme në orën 23:00 në spitalin e burgut.

Ai ka tentuar që të çajë damarët e duarve me stilolaps dhe mendohet se shkak është bërë presioni psikologjik që është duke kaluar. Tashmë bëhet me dije se Pine ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Kristi Pine është një nga të penduarit që ka punuar nën drejtimin e të burgosurit përjetë Admir Tafili si vrasës me pagesë dhe për atentatet e tritolit në Tiranë. 24-vjeçari ka pranuar që të bashkëpunojë  me drejtësinë me kusht që t’i sigurohej jeta atij dhe familjarëve të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy makina dhe dy motorrë, tre të plagosur
Shqipëria e treta në Europë me numrin më të lartë në rritje të turistëve të huaj »
Article Logic
Execution time: 0.011109113693237
array(1) { ["section"]=> string(82) "kristi-pine-anetari-i-bandes-se-tritolit-ne-tirane-tenton-vetevrasjen-ne-burg-8814" }