Kristina Faqolli, truproja femër e pandarë e Edi Ramës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:55 01-12-2015 Kristina Faqolli, truproja femër e pandarë e Edi Ramës

Kristina Faqolli quhet truproja femër e Ramës e cila është pjesë e trupës së sigurisë së kryeministrit. Një vajzë shumë e re në moshë, por me të gjitha të dhënat fizike për të qenë pjesë e kësaj trupe.

Kristina Faqolli një pjesë të mirë të jetës e ka kaluar në Greqi. Me të mbaruar gjimnazin, Kristina iu fut Akademisë së Policisë në Tiranë. Sot, vajza shtatlartë dhe e fuqishme, ruan shefin e kabinetit qeveritar. Kristina është e pandarë nga kryeministri. Madje jo rrallë herë, Rama ka zgjedhur vetëm atë për ta shoqëruar në vende e evente të ndryshme duke mos e parë të nevojshme prezencën e të gjithë trupës së sigurisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha me “Photoshop” pranë Ismail Qemalit, nga fotografia zhduken Basha e Topalli
Foto e ditës/ Gerta Heta: Falenderimi i një nëne »
Article Logic
Execution time: 0.011600971221924
array(1) { ["section"]=> string(59) "kristina-faqolli-truproja-femer-e-pandare-e-edi-rames-26653" }