Kristjana nuk përmbahet, puthje lesbike dhe poza nudo në vaskë (Foto +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:24 06-09-2016 Kristjana nuk përmbahet, puthje lesbike dhe poza nudo në vaskë (Foto +18)

Kristjana Ibro ose ndryshe Kristjana Saxobeta, u bë e njohur pas publikimit të mesazheve erotike të shkëmbyera mes saj dhe Noizyt si dhe së fundmi pas denoncimit nga një biznesmen për vjedhjen e telefonit.

Por Kristjana gjithashtu njihet edhe për fotot provokuese dhe nudo të cilat i publikon herë pas here në Instgaramin e saj. Këto janë disa nga foto e fundit, në të cilat ajo është shfaqur provokuese dhe e zhveshur.

Scrkristjana3477fghfgnshot_1.jpg

Screefgh555hht_1.jpg

Screefg54545yhdshot_1.jpg

Scredfgr4wdfggshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0041048526763916
array(1) { ["section"]=> string(75) "kristjana-nuk-permbahet-puthje-lesbike-dhe-poza-nudo-ne-vaske-foto-18-52129" }