Kristjana Saxobeat ‘kërcënon’ Noizyn, ja çfarë i thotë..

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 11-09-2016 Kristjana Saxobeat ‘kërcënon’ Noizyn, ja çfarë i thotë..

Flajët ofenduese që reperi shqiptar Noizy tha tek ‘Zonë e Lirë’ për Kristjana Saxobeat, kanë shkaktuar reagime të ashpra.

Ka qenë nëna e Kristjanës por edhe vetë ajo që kanë ofenduar më pas Noizyn. Ish-e dashura e Noizyt ‘kërcenon’ reperin duke i thënë se di shumë për të dhe mund të flasë, raporton “Express”.

“Me këtë postim të shkurtër dua ti them Zinjos që duhet ti vij turp që del e shan një femër mbi të gjitha ne televizion me etiketim te cilin nuk i shkon ti perdori vet si Artist qe eshte . Mua ktu me ke meqe se dike ku jam. Une nuk jam fshehur , i dashur . Une personalisht kurr nuk e kam ofenduar perkundrazi kam mohuar gjithcka. Une mund te flas shume me teper per te dhe edi shume mir por nuk dua ta zgjase . Kam me gjera interesante me thene ne lidhje me te. I ke sms ne Instagram o Noizy se une i kam”, shkruan Kristjana në Facebook.

Screecrikfjhs8hot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072431564331055
array(1) { ["section"]=> string(57) "kristjana-saxobeat-kercenon-noizyn-ja-cfare-i-thote-52617" }