Kritikohet ashpër Ivanka Trump, fustani mijëra dollarësh shkakton debate të mëdha (Foto)

Publikuar tek: bota, më 15:24 30-01-2017 Kritikohet ashpër Ivanka Trump, fustani mijëra dollarësh shkakton debate të mëdha (Foto)

Vajza e Presidentit të SHBA-së, Donald Trump Ivanka është kritikuar ashpër për veshjen e saj gjatë një darke me bashkëshortin Jared Kushner.

Vetë Ivanka publikoi foto e veshur me një fstan të gjatë ngjyrë metali i cili është krahasuar me një batanije që një vajzë e vogël siriane mbante mbi shpatulla për të qenë ngrohtë.

‘Daily Mail’ shkruan se fustani 4.990 ka shkaktuar debate në rrjetet sociale duke marrë shkas edhe nga vendimi i Trump për emigrantët.

ivanka1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010118007659912
array(1) { ["section"]=> string(91) "kritikohet-ashper-ivanka-trump-fustani-mijera-dollaresh-shkakton-debate-te-medha-foto-67126" }