Kriza në PS/ Topalli: Nuk keni parë asgjë akoma

Publikuar tek: politike, më 17:05 02-03-2015 Kriza në PS/ Topalli: Nuk keni parë asgjë akoma

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka reaguar në facebook pas situatës së rënduar që është krijuar tek maxhoranca.

Topalli shprehet në profilin e saj se “mafia është heshtja”, duke përdorur edhe një frazë të kryeministrit Edi Rama në Kuvend, se “nuk keni parë asgjë akoma”.

“Mafia është heshtja! Nuk keni parë asgjë akoma”, ishte reagimi i shkurtër i Topallit.

Pas përjashtimit nga grupi parlamentar i PS-së, deputeti Tom Doshi ka deklaruar se kreu i Kuvendit Ilir Meta, ka paguar për vrasjen e tij dhe të deputetit të PD-së, Mhill Fufi.


Lexo edhe:

Newsbomb.al zbardh debatet e plota në PS, Doshi-Ramës: Je bukëshkalë. Rama: E ka personale. Kërcënon Blushi: Dil në PS dhe bëj zgjedhje

Akuzat për vrasje të Doshit/ Rama thërret Tahirin në Kryeministri

Ilir Meta reagon pas deklaratës së Tom Doshit: Qetesi dhe buzëqeshje

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010114908218384
array(1) { ["section"]=> string(50) "kriza-ne-ps-topalli-nuk-keni-pare-asgje-akoma-4795" }