Kroçera gjigante 'zbarkon' në Sarandë, mbi 2300 turistë vizitojnë bukuritë e qytetit bregdetar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:23 18-04-2019 Kroçera gjigante 'zbarkon' në Sarandë, mbi 2300 turistë vizitojnë bukuritë e qytetit bregdetar (FOTO)

Kroçera gjigante MSC LIRICA ka mbërritur ditën e sotme në qytetin bregdetar të Sarandës.

Mbi 2300 turistë që ndodheshin në bordin e saj kanë 'zbarkuar' në qytetin bregdetar për të shijuar bukuritë dhe freskinë e jugut.

Mediat lokale kanë raportuar me foto dhe video momentin e mbërritjes së korçerës gjigante MSC LIRICA në ujërat e Sarandës, ndërkohë dhe qytetarët kanë mikpritur turistët.

57308560_1172934109544906_2783565053247356928_o.jpg57774878_1172934209544896_3768613204129742848_o.jpg57183812_1172934006211583_4575371880961146880_o.jpg57599656_1172934072878243_3893773885484564480_o.jpg57449566_1172933956211588_198673066715250688_o.jpg57331397_1172934412878209_6508676543680610304_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025262117385864
array(1) { ["section"]=> string(103) "krocera-gjigante-zbarkon-ne-sarande-mbi-2300-turiste-vizitojne-bukurite-e-qytetit-bregdetar-foto-160957" }