Kroçeri "ORIANA" në gjirin e Sarandës, mijëra turistë shëtisin në jug të vendit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:56 14-11-2016 Kroçeri

Kroçeri "ORIANA" është ankoruar mëngjesin e sotëm në gjirin e qytetit të Sarandës.

Mbi 1.807 pasagjerë anglezë po shijojnë jugun e Shqipërisë dhe kanë lëvizur me autobuza nga terminali i përpunimit të portit detar të Sarandës drejt pikave turistike.

Newsbomb.al mëson se ata kanë lëvizur edhe të lirë sipas dëshirës nëpër qytet dhe pikat turistike që ofron jugu shqiptar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026288986206055
array(1) { ["section"]=> string(82) "kroceri-oriana-ne-gjirin-e-sarandes-mijera-turiste-shetisin-ne-jug-te-vendit-59438" }