Krokodilët i zënë rrugën, shihni çfarë bën shoferi i bllokuar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:42 16-08-2017 Krokodilët i zënë rrugën, shihni çfarë bën shoferi i bllokuar (VIDEO)

Edhe kjo ndodh në Australi. Shoferi i një makine detyrohet t’i bie borisë, në mënyrë që krokodilët t’i hapin rrugën.

 Në videon e publikuar nga mediat e huaja shfaqet qartë momenti kur një makinë e kuqe, e cila po kalonte nëpër një autostradë ku kishin vërshuar shirat e rrëmbyeshëm, u detyrua të ndalet dhe të priste derisa të largoheshin nga rruga zvarranikët. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emigranti gjen në Gjermani valixhen që do t’i ndryshonte jetën, por e dorëzon në polici
Zbuloni se ku fshihen rezervat më të mëdha të arit në botë »
Article Logic
Execution time: 0.010834932327271
array(1) { ["section"]=> string(72) "krokodilet-i-zene-rrugen-shihni-cfare-ben-shoferi-i-bllokuar-video-89264" }