Kryebashiaku e nxjerr në pension, shpërthen Cekja: Po e deklaroj publikisht, nuk diti të më mbajë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:02 08-01-2017

Aktori i humorit Sejfulla Myftari, i njohur si Cekja i Beratit ka bërë rrëfimin e tij në emisionin “Adam” ai ka treguar përjetimin e tij për daljen në pension.

Cekja: “Ndihem i fyer moralisht që si artist kryetari i Bashkisë me nxori në pension”.

Gazetarja: E paske diçka me kryetarin Petrit Sinaj?

Cekja: “Po, e kam dhe po e deklaroj publikisht për herë të parë në emisionin tuaj …”

Gazetarja: Çfarë do ti thuash, nëse ke diçka?

Cekja: “Dua ti them se një kryetar Bashkie që nuk di të administrojë vlerat artistike të qytetit, për mua është keqardhje e madhe! Unë nuk duhet të dilja në pension, unë një jam dhe ai nuk diti të më mbajë”.

Mes batutash i pyetur nga gazetarja se sa i ka dalë pensioni, ai shprehet me nota humori se “plot 300 mijë lekë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia Bashkiake strehon shtetasin amerikan, 35-vjeçari gjendet në kushte të vështira (Emri)
Raportojnë Emergjencat Civile: Kjo është situata në qaret e prekura nga moti i keq »
Article Logic
Execution time: 0.010728120803833
array(1) { ["section"]=> string(100) "kryebashiaku-e-nxjerr-ne-pension-shperthen-cekja-po-e-deklaroj-publikisht-nuk-diti-te-me-mbaje-64919" }