Kryebashkiaku Erion Veliaj, një “Rocker” i vërtetë (Fotot)

Publikuar tek: politike, më 20:22 03-12-2015 Kryebashkiaku Erion Veliaj, një “Rocker” i vërtetë (Fotot)

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, duket se e ka zbardhur “Natën e Bardhë” në një prej në një prej “Pub”-eve të kryeqytetit, në shoqërinë e VIP-ave nga Shqipëria dhe bota.

Në tingujt “Live” të John Neëman dhe Elton Dedës, veliaj ka nxjerrë në pah shpirtin e vërtetë të një Rocker-i. Ai duket teska shijon muzikën edhe në shoqërinë e disa bukurosheve.

12334.jpg

23523.jpg

433443.jpg

12308507_1068092149881645_6864892021026795329_n.jpg

12316678_1068087236548803_5360595009643320850_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093190670013428
array(1) { ["section"]=> string(59) "kryebashkiaku-erion-veliaj-nje-rocker-i-vertete-fotot-26897" }