Kryebashkiaku i bën dhuratë Ledion Liços për ‘Shën Valentin’, por diçka nuk shkon dhe moderatori ia thotë publikisht (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 14-02-2017 Kryebashkiaku i bën dhuratë Ledion Liços për ‘Shën Valentin’, por diçka nuk shkon dhe moderatori ia thotë publikisht (Foto)

Kryebashkiaku i natës në Tiranë, Briken Fejzullai i ka dhuruar moderatorit të njohur Ledion Liço një bluzë ‘“Tirana Loves” në kuadër të projektit më të fundit i cili ka për funksion të gjallërojë pulsin e jetës së natës së kryeqytetit.

Por, diçka nuk shkon me bluzën… Moderatori nëpërmjet rrjeteve sociale shkruan se bluza është masë e vogël për të dhe kërkon një masë tjetër.

“Po mirë mo si mund të mendoni që me nxë mua kjo bluzë?!?!?! Kam nevojë për një masë tjetër urgjent!!!” shkruan Liço.

Menjëherë pas statusit të tij nuk ka munguar reagimi i Fejzullait i cili i shkruan se për 5 minuta do të jetë gati një tjetër bluzë për të.

ledion_lico.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073440074920654
array(1) { ["section"]=> string(124) "kryebashkiaku-i-ben-dhurate-ledion-licos-per-shen-valentin-por-dicka-nuk-shkon-dhe-moderatori-ia-thote-publikisht-foto-68679" }