Kryebashkiaku i Himarës i kënaqur pa masë nga ajo çfarë ka mësuar: Dua të ndaj një gëzim të madh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:02 06-07-2016 Kryebashkiaku i Himarës i kënaqur pa masë nga ajo çfarë ka mësuar: Dua të ndaj një gëzim të madh

Një çift i ri nga Prishtina ka vendosur që vajzën ta quante Himara. Kjo gjë ka gëzuar pamasë kryebashkiakun e Himarës i cili e ka ndarë lajmin edhe me qytetarët e tij.

“Një gëzim të madh të cilin dëshiroj ta ndaj me ju është ajo që mesova se familja e re Krasniqi nga Prishtina, vendosi që ta quante vajzën e tyre Himara. Po bëhet përditë e më e bukur Himara jonë por këto gëzime natyrisht që e bejnë atë më të bukur, dhe njëkohesisht na bëjnë krenar të gjithëve ne për Himaren tonë të bekuar. Ta keni me jetë dhe u bëfte akoma më e bukur se Himara jone miq të dashur prishtinas. Dite të mbarë, miq!
Më poshtqpostimi i familjes Krasniqi”, shkruan Goro.
"21.06.2016 lindi vajza jon mir se erdhe ne jeten ton te dhasht zoti shendet e lumturi Himara te duam shum babi mami dhe tuani”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084571838378906
array(1) { ["section"]=> string(101) "kryebashkiaku-i-himares-i-kenaqur-pa-mase-nga-ajo-cfare-ka-mesuar-dua-te-ndaj-nje-gezim-te-madh-45681" }