Kryebashkiaku i Londrës shkon në koncertin “live” të këngëtares shqiptare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 07-11-2017 Kryebashkiaku i Londrës shkon në koncertin “live” të  këngëtares shqiptare (FOTO)

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Ajo është autore e disa prej hiteve me të dëgjuara aktualisht. Shpesh herë Dua është cilësuar si një këngëtare e pëlqyer më së tepërmi nga brezi i ri.

Por kjo gjë nuk është dhe aq e vërtetë në fakt, pasi ndjekësit e saj janë edhe në moshë më të madhe.

Njëri prej tyre është edhe kryebashkiaku i Londrës, Sadiq Khan. Ky fundit ka qenë në një nga koncertet e shumta që këngëtarja me origjinë shqiptare mban në kryeqytetin anglez.

Këtë moment Dua Lipa e ka shpërndarë në rrjetet sociale duke u shprehur shumë e nderuar për këtë vizitë të Khan.

Më poshtë postimi i Dua Lipa:

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, Fotinia dhe Danieli anulojnë dasmën
Edhe pse ka një djalë, këngëtarja shqiptare rikthehet me forma superseksi »
Article Logic
Execution time: 0.012894868850708
array(1) { ["section"]=> string(82) "kryebashkiaku-i-londres-shkon-ne-koncertin-live-te-kengetares-shqiptare-foto-98702" }