Kryebashkiaku i PD s’e ka hallin te protesta, ja ç’ka bërë sot (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:24 10-04-2018 Kryebashkiaku i PD s’e ka hallin te protesta, ja ç’ka bërë sot (FOTOT) Isa Sakja, kryebashkiaku i Kavajes duke dhuruar gjak

Kryebashkiaku i PD në Kavajë, Isa Sakja, ndryshe nga demokratët e tjerë të cilët sot kanë bërë apel për qytetarët që t’u bashkohen protestës së biznesit të vogël, sot ka bërë një gjest shumë fisnik.

Isa Sakja ka dhuruar gjak dhe ka apeluar që këtë ta bëjnë të gjithë.

“Dhuroni gjak, dhuroni jetë!”, shkruan Sakja në mesazhin e tij ndërsa shpërndan këto foto ku duket gjithë stafi i bashkisë së Kavajës teksa dhuron gjak në ambientet e spitalit.

kryeb1.jpg

krye2.jpg

krye3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ME VIDEO/ Ktheheshin nga dasma, por vdiqën tragjikisht, ÇFARË PO NDODH në familjen Murataj
Historia TRONDITËSE e babait nga Puka: Vajza 13-vjeç më vdiq, NDIHMË se kam 4 fëmijë në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.011821985244751
array(1) { ["section"]=> string(74) "kryebashkiaku-i-pd-s-e-ka-hallin-te-protesta-ja-c-ka-bere-sot-fotot-116369" }